FİNANSAL AVANTAJLAR

Filo araç kiralama ile Kar filo tarafından kesilen aylık kira bedelleri ile kurumunuza vergi avantajı sağlarsınız. Örneğin, kanunen kabul edilmeyen gider olan motorlu taşıtlar vergisi, kiralama sayesinde gider olarak gösterebilirsiniz. Filo kiralama ile araç masraflarını net olarak hesaplarsınız ve ekstra masraflar karşınıza çıkmaz. Araç satın almak için kullanmadığınız kredinizi, sermayenizi işinize yatırma imkanına sahip olurken, kaynağınızı işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. Filo araç kiralama ile kiralama bedellerini kurumlar vergisi matrahından düşürebilir, bu sayede %20 avantaj sağlamış olursunuz. Ayrıca kiralama bedellerine karşılık gelen KDV’leri, devlete olan KDV borcuna istinaden mahsuplaştırabilirsiniz.

HİZMET AVANTAJLARI

Kar Filo’dan kiraladığınız araçların trafik sigortası, kasko, araç muayenesi, bandrol ve vergi işlemleri için vakit ve fon ayırmaz, firmanız adına tasarruf sağlarsınız. Bunun yanı sıra akü, yağ ve lastik değişimleri, motor arızaları gibi her türlü hizmeti, kiralama süresince Kar filo tarafından sağlandığından periyodik bakım masraflarını ödemekten kaçınırsınız.

OPERASYONEL AVANTAJLAR

Kar filo araç kiralama’dan kiralanan hiçbir araç için temlik veya rehin işlemi ile karşı karşıya kalmazsınız. Park ve trafik cezalarınızla ilgili operasyonel süreçler Kar filo araç kiralama tarafından titizlikle takip edildiğinden, siz sadece işinize odaklanırsınız. Aracınızın kaza yapması, arızalanması, serviste kalması gibi durumlarda iş kaybı yaşamaz, Kar filo araç kiralama’dan yedek araç tahsis ederek işlerinize devam edersiniz. Kar Filo Araç Kiralama 7 gün /24 saat asistan servisi ile ihtiyacınız olduğu her an destek alır, hızlı çözüme ulaşırsınız.